Candy z okazji 2 urodzin bloga!

To już dwa lata.

Od tego czasu bardzo wiele się zmieniło: wróciłam do Polski (choć już planuję na koniec 2016 roku kolejną dłuższą podróż do Tajlandii), urodziłam córeczkę, obroniłam magisterkę (po 5 letniej przerwie :P) odchowałam ową córeczkę do uroczego wieku rozbrykanych 18 miesięcy. Zrobiłam w tym czasie także ok 100 prac (kurcze, to wcale nie tak wiele), za to znacznie powiększyłam pracownię scrapbookingową i uczestniczyłam w kilku fajnych Zlotach. Poznałam też mnóstwo świetnych scrapujących dziewczyn. Innymi słowy – warto było i warto jest prowadzić bloga :)

No i jak na urodziny. Candy być musi. Do wygrania jesienne choć optymistyczne lampki cotton balls :)

candy 2 urodziny

Zasady:
1. Umieść podlinkowany banerek z informacją o Candy na pasku bocznym Twojego bloga.
2. Zostaw komentarz z chęcią udziału w Candy – podaj proszę link do swojego bloga – chciałabym Was lepiej poznać :)
3. Można się zgłaszać do 12.10.2015 do 23.59
4.. Losowanie 13.10 :)

Zapraszam do zabawy :)

UWAGA: ZE WZGLĘDU NA ZALEW SPAMU, KOMENTARZE PRZED POJAWIENIEM SIĘ WYMAGAJĄ MODERACJI. MOGĄ SIĘ ZATEM POJAWIĆ NAWET KILKA GODZIN PO UMIESZCZENIU.

 

Ten wpis został opublikowany w candy. Zakładka link.

16 komentarzy do “Candy z okazji 2 urodzin bloga!

 1. Bloga czytam regularnie i bardzo chętnie też zaglądam do pamiętnika Belly:) Jesteś cudowną osobą. Nie wiem czy dziękowałam za scrapkowy albumik, jeśli jeszcze nie to dziękuję!
  Wszystkiego dobrego dla Gajki:)
  Hasło do bloga to metalo:)
  Przyłączam się do zabawy :))

 2. A pamiętam jak zaczynałaś, podziwiałam wtedy przepiękne zdjęcia z Waszej tajlandzkiej przygody. Byłam myslami z Wami jak wracaliście do Polski, z niepokojem myśląc jak zniesiesz taki długi lot. Cieszyłam się z Wami z narodzin córci. Matko jak to szybko zleciało . Maleńka już wcale nie maleńka a blogujesz dwa lata. Życzę Ci kolejnych pięknych lat i na blogu i w życiu. Pozdrawiam serdecznie. Oczywiście wpisuję się na listę.

 3. Wszystkiego dobrego z okazji 2 urodzinek. Gaja to już duża dziewczynka :) Na następne lata życzę weny twórczej oraz poznawania wciąż nowych technik. I co najważniejsze zadowolenia z tego gdzie jesteś i co robisz :* Pozdrawiam Magda

 4. Uff! Zdążę jeszcze!
  Cieszę się bardzo, że tu w końcu trafiłam z „poniesionych wiatrem” ;)
  Z zaciekawieniem będę śledziła dalsze losy bloga! I oczywiście życzę Ci, aby wena nigdy Cię nie opuszczała!
  A w kolejce po tak cudną nagrodę w moich kolorkach grzechem byłoby się nie ustawić,bo cotton balls to moje niespełnione marzenie! :)
  Pozdrawiam
  Kasia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *