Turkusowy mini album z bałwankiem

okładka turkusowego mini albumu z bałwankiem i ptaszkiem

To już ostatni albumik z zimowej serii dla Juliuszka i tym samym ostatnia praca zrobiona w zeszłym roku. Niestety w styczniu ze względu na choroby: Gajki i swoją wiele nie scrapowałam, ale niedługo powinnam skończyć Grudniownik :)

Na razie ostatni zimowy turkusowy maluszek :)
Aby otworzyć galerię kliknij „zobacz więcej”.

Zobacz więcej

Mini album z sarenką

okładka różowego mini albumu z sarenką

Tym razem albumik cały różowy, ze słodką sarenką :) Został zrobiony dla siedmioletnieletniej Wikusi i razem z innym mini albumikiem, który trochę podrasowałam, dodając więcej zwierzątek i błyszczących elementów –  by pasował dla jej siostry bliźniaczki Weroniki, został prezentem pod choinkę :)

Po więcej zdjęć kliknij „czytaj więcej” :)

Zobacz więcej

Mini album z liskiem

okładka albumu z lisem

Lisek zwykle kojarzy się z jesiennym klimatem, a tu proszę, lisek zimowy. Żeby nie było, nie zmarznie na pewno, bo ma ciepły szaliczek, a okładka w krateczkę jest jak ciepły kocyk. Cozy…. Albumik także dla Juliusza :)

Żeby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij „zobacz więcej”

Zobacz więcej

Mini album z reniferem i sówką

Okładka niebieskiego mini albumu

Kolejny sympatyczny, zimowy mini albumik w tonacji niebieskiego z elementami szarości. Myślę, że sympatyczny renifer z szalikiem i wesoła sowa ucieszyły małego Juliusza :)

Więcej zdjęć jest dostępnych po kliknięciu „czytaj więcej” :)

Zobacz więcej

Mini album – oh deer!

okladka miętowego mini albumu z jelonkiem

Miętowy mini album z jelonkiem na zimne i śnieżne dni. Z kolekcji dla Juliuszka – 9cm x 9cm :) Wyszło dość monochromatycznie bo nawet ćwieki i wstążeczka są miętowe, ale tak uwielbiam ten kolor, że albumik bardzo mi się podoba :)

Galeria zdjęć dostępna po kliknięciu „zobacz więcej”.

Zobacz więcej