WOŚP-owy mini album dla Mikiego

mini album z misiem

Jak napisałam w poprzednim artykule, wystawiłam w ramach  aukcji allego dla WOŚP dwa albumy i oba się sprzedały. (W przyszłym roku wystawię więcej :P)

Oto drugi albumik, który powstał w ramach tej akcji. Zamawiającym była mama rocznego podróżnika Mikołajka i albumik miał być z okazji jego pierwszych urodzin :) Mam nadzieję, że sympatyczny miś zdobędzie serce Mikiego i jego rodziców :)

Po więcej zdjęć kliknij „zobacz więcej”.

Zobacz więcej

WOŚP-owy mini album dla Julki

okładka mini alubmu dla Julki

Podczas 25 finału WOŚP, byłam totalnie chora i nie mogłam wyjść z domu by uczestniczyć w akcji, dlatego korzystałam z możliwości pomocy przez Allegro. Po pierwsze kupiłam kilka przedmiotów, po drugie wystawiłam 2 mini albumy, które zrobię na zamówienie. Oba się sprzedały. Na razie zgłosiła się jedna Pani i zamówiła albumik z okazji 12 urodzin swojej córki :)

Powstał taki oto albumik – jasny, dziewczęcy, na 19 zdjęć. Wielkość 10,5x 10,5 cm. Mam nadzieję, że Julce się spodoba :)

Po więcej zdjęć kliknij „zobacz więcej”

Zobacz więcej

Turkusowy mini album z bałwankiem

okładka turkusowego mini albumu z bałwankiem i ptaszkiem

To już ostatni albumik z zimowej serii dla Juliuszka i tym samym ostatnia praca zrobiona w zeszłym roku. Niestety w styczniu ze względu na choroby: Gajki i swoją wiele nie scrapowałam, ale niedługo powinnam skończyć Grudniownik :)

Na razie ostatni zimowy turkusowy maluszek :)
Aby otworzyć galerię kliknij „zobacz więcej”.

Zobacz więcej

Mini album z sarenką

okładka różowego mini albumu z sarenką

Tym razem albumik cały różowy, ze słodką sarenką :) Został zrobiony dla siedmioletnieletniej Wikusi i razem z innym mini albumikiem, który trochę podrasowałam, dodając więcej zwierzątek i błyszczących elementów –  by pasował dla jej siostry bliźniaczki Weroniki, został prezentem pod choinkę :)

Po więcej zdjęć kliknij „czytaj więcej” :)

Zobacz więcej

Mini album z liskiem

okładka albumu z lisem

Lisek zwykle kojarzy się z jesiennym klimatem, a tu proszę, lisek zimowy. Żeby nie było, nie zmarznie na pewno, bo ma ciepły szaliczek, a okładka w krateczkę jest jak ciepły kocyk. Cozy…. Albumik także dla Juliusza :)

Żeby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij „zobacz więcej”

Zobacz więcej